Apie projektą

„Rytinė žvaigždė“ – tai išskirtinės architektūros uždara kotedžų gyvenvietė  rytinėje Vilniaus miesto dalyje, vos 6 km nuo Rotušės aikštės. Projekte siūlomi nuo 75 iki 90 kv. m kotedžai su atskirais įėjimais, nuosavais kiemais, medinėmis terasomis ir vietą 2 automobiliams. Atskiri įėjimai suteikia daugiau privatumo, o nuosavas kiemas leidžia mėgautis puikiu laiku su šeima ir draugais.

Gyvenvietėje vyrauja minimalistinė, skandinaviško tipo architektūra ir tik mažaaukštė gyvenamoji statyba. Namai atitinka A energinio naudingumo klasės charakteristikas, kurios užtikrina itin žemas šildymo bei eksploatacijos sąnaudas. Jaukiose gyvenvietės prieigose suplanuotos žaliosios zonos bei vaikų žaidimų aikštelės. Kalnėnų gyventojai jau ir šiandien gali džiaugtis puikiai išplėtota gyvenvietės infrastruktūra: šaligatviai, asfaltuotos gatvės, gatvių apšvietimas, visuomeninis transportas, mokykla, darželiai, pramogų ir prekybos centrai. Ne veltui šis rajonas su lyg kiekvienais metais tampa vis patrauklesnis jaunoms poroms ir šeimoms, auginančioms vaikus bei trokštančioms jaukios, ramios ir saugios kaimynystės.

Visas projektas įgyvendinamas trimis etapais. Pirmojo etapo metu suplanuota 17, antrojo – 34, trečiojo – 20 kotedžų statyba. Viso projekto statybos darbų pabaiga numatyta 2019 metų III-iąjį ketvirtį.

 

error: