Privalumai

Patikima ir kokybiška

Projektas statomas ilgametę patirtį gyvenamosios paskirties projektuose turinčių vystytojų, darbus atliekančių kokybiškai, naudojančių naujausias technologijas, statybinius sprendinius bei teikiančius garantijas.

Saugu

Kotedžų kompleksas, baigiantis formuoti uždarą ir jaukią gyvenvietę, yra atokiau nuo pravažiuojamų gatvių, su uždara vaikų žaidimų aikštele, kas užtikrina saugią aplinką mažiesiems kotedžų gyventojams.

Patogu

Kotedžai, su funkcionaliai suplanuotomis erdvėmis, suteikiančiomis galimybę gyventojams jaustis komfortiškai, turintys suformuotus nuosavus kiemelius, įrengtas terasas, atskirus įėjimus bei priskirtas automobilių vietas.

Ekonomiška

A energinė naudingumo klasė, dujinis šildymas su individualia apskaita, įrengta rekuperacinė sistema, kokybiški langai, užtikrins nedideles kotedžo išlaikymo sąnaudas.

Jauku

Gyvenvietė su gerai apgalvotomis bei suplanuotomis žaliosiomis kvartalo prieigomis, vaikų žaidimo zona, vizualiai vientisa bei su visiškai sutvarkytu gerbūviu.

Komunikacijos

Į gyvenvietę atvestos visos miesto komunikacijos – elektra, dujos, vandentiekis ir kanalizacija.

Infrastruktūra ir susisiekimas

Puikiai išvystyta infrastruktūra - suformuoti šaligatviai, asfaltuotos gatvės, įrengtas gatvių apšvietimas. Netoli gyvenvietės važiuojantis visuomeninis transportas ir aplinkkelis užtikrina greitą ir patogų susisiekimą su bet kuria Vilniaus miesto dalimi.

Apdaila

Gyvenvietės naujakurių patogumui suteikiama galimybė įsigyti kotedžą su pageidaujamu apdailos lygiu: su nepilna daline arba pilna daline apdaila arba visiškai įrengtą, pagal kliento pageidaujamą ir dizainerio parengtą interjero projektą

error: